Materiały dla mediów

Cieszę się, że będziemy razem współpracować! To miejsce gdzie możesz pobrać materiały o mnie i moich projektach. Materiały opisowe możesz dowolnie dostosować do stylu Twojej komunikacji.

POBIERZ MEDIAKIT

CO ZAWIERA MEDIAKIT?

Pobierz całą paczkę mediów – MEDIAKIT, w skład którego wchodzą pliki .jpg, .png, .doc i wszystkie pliki w formacie .zip. Zdjęcia zostały przygotowane w jakości pod internet. Jeśli chcesz użyć zdjęć pod własne grafiki użyj plików bez tła w formacie png. Jeśli chcesz użyć zdjęć z sesji na szarej ścianie możesz użyć plików w formacie .jpg. W razie jakichkolwiek pytań wyślij wiadomość na info@infografikapolska.pl

ZDJĘCIA Z TŁEM

ZDJĘCIA BEZ TŁA

To zdjęcia, które idealnie nadają się pod grafiki promujące wydarzenie, prelekcję lub wystąpienie online. Dzięki formatowi PNG nie wymagają przycinania. Zdjęcia możesz nałożyć na materiały graficzne dobierając ujęcie pasujące do rodzaju materiału graficznego.

ZDJĘCIA W KOLE

Ten zestaw powstał w odpowiedzi na najczęstsze zapytania o takie ujęcie. To zdjęcia, które idealnie nadają się pod miniaturki z wykazem prelegentów konferencji online – pod stronę www lub grafiki pod media społecznościowe. Aby pobrać wszystkie propozycje w większym formacie kliknij w przycisk poniżej galerii ze zdjęciami.

POBIERZ MEDIAKIT

Witaj w miejscu, gdzie znajdziesz materiały stworzone z pasją do infografiki. Projekt Infografika Polska jest realizowany przez Institute of Infographics Sp. z o.o.

DLA KURSANTÓW

Grupa Infografika Polska

NASZE PRODUKTY

Webinary

Kursy online

Instytut Infografiki

KONTAKT

Napisz do nas

e: biuro@infografikapolska.pl

Korzystanie z serwisu Infografika Polska oznacza akceptację Regulamiu i Polityki Prywatności. Administratorem udostępnianych danych osobowych jest Institute of Infographics Sp. z o.o., NIP 5170416682, REGON: 389003089, KRS: 000090265. W każdej chwili masz dostęp do podanych danych oraz możesz je poprawiać, zmieniać, usuwać. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do: kontaktu z Tobą, zapisu na newsletter, dostarczenia produktów cyfrowych, realizacji usług; kursu online, webinaru lub szkolenia.