Witaj w świecie infografiki!


Interesujesz się infografiką, ale nie masz pomysłu i wiedzy jak ją skutecznie zaprojektować? A może po prostu brakuje Ci inspiracji?

Tworzysz pierwszą infografikę, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Czym tak właściwie jest ta infografika?

Słyszysz, że infografika to świetny sposób na promocję Twojego projektu lub firmy ale nie wiesz jak połączyć kropki, żeby to wszystko zadziałało?

Cieszę się, że tutaj jesteś bo właśnie tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie wyzwania związane z infografiką.

Witaj w świecie infografiki!

Interesujesz się infografiką, ale nie masz pomysłu i wiedzy jak ją skutecznie zaprojektować? A może po prostu brakuje Ci inspiracji?

Tworzysz pierwszą infografikę, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Czym tak na prawdę jest ta infografika i co sprawia, że jest skuteczna?

Słyszysz, że infografika to świetny sposób na promocję Twojego projektu lub firmy, ale nie wiesz jak połączyć kropki, żeby to wszystko zadziałało?

Cieszę się, że tutaj jesteś bo właśnie tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie wyzwania związane z infografiką.

INFOGRAFIKA polska

Jesteś w idealnym miejscu! Infografika Polska to najpopularniejsza platforma edukacyjna o infografice w Polsce. To właśnie tutaj łączymy infograficzne kropki. Sprawiamy, że to co niezrozumiałe staje się proste i klarowne. Tutaj szybko opadają mgły niewiedzy. Tutaj dostaniesz dawkę wartościowej wiedzy i narzędzi niezbędnych do realizacji skutecznej infografiki. Najlepiej jak sam sprawdzisz co jest najlepsze dla Ciebie.

3

JAK ZACZĄĆ?

Jesteś tutaj pierwszy raz, i nie za bardzo wiesz od czego zacząć? Wiem jakie to uczucie i w ogóle mnie to nie dziwi bo sama byłam w tej sytuacji. Posiadałam ogrom materiałów dotyczących infografiki, ale nie miałam pojęcia od czego zacząć. Z racji, że znajdziesz tutaj ogrom artykułów, poradników, filmów to pozwól, że wyjaśnię Ci w jaki sposób poruszać się po tej platformie, aby szybko dotrzeć do interesujących Cię materiałów.

bezpieczna przystań

Jeśli nadal czujesz, że dryfujesz samotnie po morzu możliwości a mgły niewiedzy nadal unoszą się dosyć wysoko dołącz do naszej społeczności. Przy zakupie dowolnego produktu z platformy Infografika Polska zyskujesz dostęp do Grupy Facebook. Grupa Infografika Polska to społeczność pasjonatów i projektantów infografiki. W niej możesz zadać pytanie w temacie swojej infografiki i dostać szybką informację zwrotną. To miejsce gdzie wymieniamy się doświadczeniami projektowymi i wzajemnie inspirujemy.

STREFA INFOGRAFIKA

Stefa infografika to pierwsza w Polsce i na świecie platforma gromadząca informacje dotyczące projektowania infografiki od światowej klasy liderów. Znajdziesz tutaj informacje od teorii przez praktykę, aż po inspiracje. Wokół strefy został zbudowany ekosystem wzajemnego wsparcia i wzrostu. Wraz z zakupem strefy infografika zyskujesz dostęp do grupy Facebook: Grupa Infografika Polska.

Olga Siekierska

Anita ma w sobie niesamowicie unikalne zasoby. Profesjonalizm w każdym calu. To czuć z daleka. Wystarczy kilka minut rozmowy. Natural born expert. Posiada świetne umiejętności przekazywania wiedzy i dawania konstruktywnego feedbacku.

Anna Wolska-de Keijzer

Anitę wyróżnia przede wszystkim: ogromna wiedza, merytoryczność i profesjonalizm; motywacja – ma dar delikatnego, ale zdecydowanego ciśnięcia moich wewnętrznych guzików motywacyjnych.

Kinga Fromlewicz

Anita jest dla mnie totalnym „efektem wow”. Jej wiedza techniczna, organizacyjna, umiejętność szybkiej odpowiedzi za każdym razem wprawia mnie w duży zachwyt. Jest dla mnie wzorem zorganizowania i podziwiam jej umiejętność podzielnej uwagi. Jej ciepło i spokój dawały mi poczucie wsparcia i „zaopiekowania” w trakcie naszych spotkań mastermind.

Dorota Mularczyk

Doświadczenie biznesowe Anity daje możliwość szerokiego spojrzenia, dzięki czemu dzieli się wieloma spostrzeżeniami i pomysłami. Spotkania Mastermind z Anitą jest doskonałą przestrzenią wzrostu, dzięki czemu łatwiej jest realizować własne cele. Mastermind jest doskonale zorganizowany i prowadzony.

Iwona Kucharska

Anita ma niesamowitą wiedzę, którą chętnie dzieli się z innymi. Jej otwartość i bardzo cenne spostrzeżenia oraz porady są wspaniałe; spokój i cierpliwość, kiedy coś tłumaczy – to cechy, które pomagają w pracy z ludźmi. Jest bardzo kreatywną kobietą, która wie, co chce osiągnąć i idzie do celu.

Agnieszka Gaczkowska

Konkret, konkret i jeszcze raz konkret, chyba jeszcze nie zadałam pytania, na które Anita nie miała by odpowiedzi w 5 wariantach. Merytoryka na najwyższym poziomie. 

Ewa Ostarek

Anita potrafi wyzwolić w innych motywację pokazując siłę własnej determinacji. Wiele niesamowitych projektów powstało właśnie dzięki jej dyscyplinie, determinacji, motywacji i odwadze. Czuć w niej siłę autentycznego lidera, który tworzy środowisko wzajemnego wsparcia i wzrostu.

Anna Milewska

Anita jest bardzo ceniona w swojej niszy i branży na arenie międzynarodowej. Czas pokaże jak będzie i u nas. Poprzez swoje innowacyjne projekty przygotowuje nas, żeby „zaprzyjaźnić” się i oswoić z infografiką również w Polsce.

Aneta Rydz

Anita jest specjalistką w tworzeniu środowisk pełnych kreatywności, optymizmu, wzajemnego szacunku i wsparcia. Jest to możliwe dzięki temu, że sama taka jest: kreatywna, pełna optymizmu, szacunku do siebie i innych. 

Ewa Stępień-Wyród

Anita, jest autorką mojego powrotu do działania. To, że spotkałam ją na ścieżce mojego życia, dostrzegam jako dar. Jestem w permanentnym stanie wdzięczności. Od kiedy poznałam Anitę, przechodzę niezmienne zaskoczenie. Jej profesjonalizm w każdej dziedzinie życia, którą nam pokazała jest niezwykły. Poziom MASTER.

Eunika Jedynak

Anita potrafi niesamowicie motywować i mobilizować innych do działania. Jest bardzo pozytywną i uśmiechniętą osobą, bije od niej ciepło i chęć wsparcia w rozwoju. Ciągłe udoskonalanie wszystkiego, w co się angażuje sprawia, że jest bardzo kompetentna w swoich działaniach. Ma ogromną wiedzę i jednocześnie skromność i pokorę w sobie. Nie znam drugiej tak zaangażowanej osoby w to, co robi.

Ewa Ostarek

Anita jest niesamowitym facylitatorem. Osobą, która prowadzi i wskazuje innym kierunek. To naturalny lider, który wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Zaraża pasją osoby związane z branżą infografiki. O trudnych tematach wypowiada się merytorycznie i z niezwykłą lekkością.

Stasia Serwińska

Anity mega mocną stroną jest dzielenie się wartościową wiedzą oraz pomoc w najtrudniejszych i zawiłych tematach. Mam wrażenie, że jest chodzącą encyklopedią. Co najważniejsze daje przestrzeń i środowisko do rozwoju, gdzie można ruszyć z kopyta bez stresu, lęku czy strachu przed oceną.

Anna Wolska-de Keijzer

Wyróżniki Anity: mega rzeczowy i błyskawiczny(!) feedback; imponujące przygotowanie i prowadzenie spotkań mastermind; techniczne dbanie o każdy szczegół; świetne wyciąganie esencji w formie podsumowań, które robi po każdym spotkaniu.

Daria Bogacz

Anita jest jak dynamit. Świetnie zorganizowana, prowadzi spotkania spokojnie, rzeczowo i sprawia, że z każdą minutą idziemy do przodu. Dodatkowo jest kopalnią pomysłów, dobrych rad i niebanalnych rozwiązań, a do tego tytanem pracy z niesamowitą skutecznością. Chylę czoła. Chapeau bas.

Iwona Kucharska

Anita ma w sobie coś, co przyciąga ludzi, coś dzięki czemu chce się iść dalej realizując z nią swoje zadania. Daje ludziom wiarę w ich własne możliwości, otwiera innym horyzont, dzięki czemu sięgają dalej. Niesamowicie motywuje i inspiruje własną postawą i życiem.

Jolanta Ambrożewicz

Anita, jak dla mnie jest mistrzynią technologii i porządku. Bije od niej tyle ciepła, inspiracji i zachęty do działania, że nie sposób się oprzeć. Aż korci żeby ruszać, podjąć się wyzwania, sprawdzić, przetestować. Ma dużą lekkość w objaśnianiu i prezentowaniu narzędzi.

Katarzyna Kamińska

Jestem pod ogromnym wrażeniem Anity wiedzy i pracy, którą wykonuje nad swoimi projektami. Ta pasja i radość z tego co robi aż z nich paruje. Jest niesamowicie zorganizowana. Organizuje przestrzenie wzrostu, w których daje ogromną wartość merytoryczną i tworzy cudowną atmosferę.

Olga Siekierska

Anita = profesjonalizm i wiedza + cudowna osobowość, działanie, humor i pasja! Bardzo polecam.

Anna Milewska

Anita to profesjonalizm, który dostrzega się na odległość. Ma ogromne serce i rozum, które idą w jednym bardzo spójnym kierunku. Widać, że bardzo świadomie w to co robi oddała swoje pełne zaangażowanie. Polecam jej wiedzę i współpracę z nią. Cieszę się, że mam zaszczyt otaczać się taką profesjonalistką czerpiąc energię i wiedzę a często endorfiny.

Ewa Stępień-Wyród

Nieoceniona wartość współpracy z Anitą, to sama Anita jako ekspert od tworzenia wizualnych opowieści (infografiki) na poziomie Master. Jej działania to dla mnie wzór inicjowania i budowania długotrwałych i głębokich relacji biznesowych, prywatnych i zawodowych.

Stasia Serwińska

Uwielbiam spokój i profesjonalizm Anity. Podziwiam wiedzę, doświadczenie i umiejętność przekazywania tego w prosty i klarowny sposób. Jest niezwykle ciepła i życzliwa. Potrafi docenić, pogłaskać, ale i szczerze powiedzieć jeżeli coś nie gra. Lubię jej pracowitość.

Ewa Ostarek

Anita jest pełną pasji i otwartości do ludzi. Wyróżnia się niesamowitą inspiracją, którą ma w sobie i światowym poziomem branży, którą reprezentuje. Dla niej infografika to odrębny gatunek i niebywała możliwość tworzenia treści w formie wizualnych opowieści.

Jolanta Ambrożewicz

Anita w lot wyłapuje połączenia różnych możliwości i łączy je w uporządkowane struktury. Widać w niej odkrywcę ciekawego świata i pojawiających się nowinek, którymi chętnie się dzieli. Bardzo dobrze się jej słucha, ogląda i czyta – ma bardzo trafne spostrzeżenia, wyłapujące kwestie, które warto ulepszyć, dopracować, ponownie przemyśleć.

Jakub Sznajder

Anita organizuje nietypowe przestrzenie wzrostu, w których daje ogromną wartość merytoryczną i tworzy sprzyjającą atmosferę.

Dorota Mularczyk

Anitę cenię za merytoryczne przygotowanie na bardzo wysokim poziomie. Sposób w jaki dzieli się wiedzą i doświadczenie. Perfekcyjne przygotowanie do podejmowanych zadań. Umiejętność słuchania, podsumowywania.

Aneta Szostak-Sulewska

Anita jest niesamowicie pozytywną osobą. Współpraca z nią to sama przyjemność i ogromna dawka wiedzy. Cykliczne spotkania z Anitą to niesamowity motywator do działania. Czasami patrząc na jej pracę zastanawiam się gdzie ładuje swoje akumulatorki. Też tak chcę!

Katarzyna Kamińska

Za co cenię sobie Anitę? Za dyscyplinę, wsparcie, niesamowitą odpowiedzialność a równocześnie naładowanie pozytywną energią i endorfinami. Udowadnia, że warto wychodzić do innych z tym, co mamy, dzielić się, odważnie testować i czerpać radość z tworzenia własnych produktów.

Aneta Rydz

Anita tworzy wyjątkową atmosferę wsparcia i realizacji zaplanowanych zadań. Z nią osiąganie celu staje się niezwykłą przygodą pełną doświadczania własnych możliwości i pokonywania własnych słabości.

Jolanta Ambrożewicz

Jestem pod wrażeniem i mocą inspiracji Anity, która swoim ciepłem, profesjonalizmem i postawą zachęca do mistrzostwa w tym co się robi. Podziwiam w niej konsekwencję, umiejętności organizacyjne i pełną optymizmu chęć dzielenia się swymi odkryciami.

Dorota Mularczyk

Anita ma ogromne zdolności analityczne a co za tym idzie świetnie wyciąga wnioski, podsumowuje i działa. Cenne jest dla mnie jej ogromne zaangażowanie. Ma też w sobie ogromną lekkość, delikatność co powoduje łatwość w nawiązaniu relacji bez barier od samego początku współpracy.

Daria Sanetra

W Anicie jest coś bardzo szczególnego, co mnie wewnętrznie wycisza i uszczęśliwia – PRAWDZIWOŚĆ. Anito! Nigdy się nie zmieniaj, bo właśnie takie dusze jak Ty sprawiają, że ten świat jest po prostu najlepszy i najpiękniejszy. Dziękuję, że jesteś! Niesamowita duszo!

Agnieszka Gaczkowska

W trakcie naszych spotkań mastermind Anita świetnie kontroluje nasze rozmowy – jest super atmosfera, ale równocześnie dba o czas, kontroluje konkrety, żebyśmy robiły to, po co tu jesteśmy. Ma fajnie określone reguły „gry” konsekwentnie się ich trzyma. Zdecydowanie polecam!

Jakub Sznajder

Anita nie boi się eksperymentować, organizować i tworzyć nowe, niepowtarzalne projekty, które przez wszystkich odbiorców są bardzo wysoko oceniane. Współpracowaliśmy przy wielu projektach programistycznych i każdorazowo jestem pod wrażeniem jej tempa działania i trafności kreatywnych rozwiązań.

Olga Siekierska

Co wyróżnia Anitę? Zaangażowanie (ponad przeciętne) i empatia w rozwój zespołu. Posiada zdolność do patrzenia z perspektywy nie tylko na biznesy innych, ale także na swój biznes i swoją pracę – co jest dla mnie niesamowitą umiejętnością.

Katarzyna Kamińska

Pozytywnie, z uśmiechem i z podejściem, że chce się działać. Anita to dla mnie wzór mistrzowskiej organizacji i życia w zgodzie z samą sobą. Wstaje kiedy inni jeszcze smacznie śpią tworząc systematycznie i nieustępliwie rzeczy, o których inni nawet nie marzą.

Kinga Fromlewicz

Anita jest dla mnie wzorem zorganizowania i podziwiam jej umiejętność podzielnej uwagi. Jej ciepło i spokój dawały mi poczucie wsparcia i „zaopiekowania” w trakcie naszych spotkań mastermind.

Olga Siekierska

Anita ma w sobie niesamowicie unikalne zasoby. Profesjonalizm w każdym calu. To czuć z daleka. Wystarczy kilka minut rozmowy. Natural born expert. Posiada świetne umiejętności przekazywania wiedzy i dawania konstruktywnego feedbacku.

Anna Wolska-de Keijzer

Anitę wyróżnia przede wszystkim: ogromna wiedza, merytoryczność i profesjonalizm; motywacja – ma dar delikatnego, ale zdecydowanego ciśnięcia moich wewnętrznych guzików motywacyjnych.

Kinga Fromlewicz

Anita jest dla mnie totalnym „efektem wow”. Jej wiedza techniczna, organizacyjna, umiejętność szybkiej odpowiedzi za każdym razem wprawia mnie w duży zachwyt. Jest dla mnie wzorem zorganizowania i podziwiam jej umiejętność podzielnej uwagi. Jej ciepło i spokój dawały mi poczucie wsparcia i „zaopiekowania” w trakcie naszych spotkań mastermind.

Dorota Mularczyk

Doświadczenie biznesowe Anity daje możliwość szerokiego spojrzenia, dzięki czemu dzieli się wieloma spostrzeżeniami i pomysłami. Spotkania Mastermind z Anitą jest doskonałą przestrzenią wzrostu, dzięki czemu łatwiej jest realizować własne cele. Mastermind jest doskonale zorganizowany i prowadzony.

Iwona Kucharska

Anita ma niesamowitą wiedzę, którą chętnie dzieli się z innymi. Jej otwartość i bardzo cenne spostrzeżenia oraz porady są wspaniałe; spokój i cierpliwość, kiedy coś tłumaczy – to cechy, które pomagają w pracy z ludźmi. Jest bardzo kreatywną kobietą, która wie, co chce osiągnąć i idzie do celu.

Agnieszka Gaczkowska

Konkret, konkret i jeszcze raz konkret, chyba jeszcze nie zadałam pytania, na które Anita nie miała by odpowiedzi w 5 wariantach. Merytoryka na najwyższym poziomie. 

Ewa Ostarek

Anita potrafi wyzwolić w innych motywację pokazując siłę własnej determinacji. Wiele niesamowitych projektów powstało właśnie dzięki jej dyscyplinie, determinacji, motywacji i odwadze. Czuć w niej siłę autentycznego lidera, który tworzy środowisko wzajemnego wsparcia i wzrostu.

Anna Milewska

Anita jest bardzo ceniona w swojej niszy i branży na arenie międzynarodowej. Czas pokaże jak będzie i u nas. Poprzez swoje innowacyjne projekty przygotowuje nas, żeby „zaprzyjaźnić” się i oswoić z infografiką również w Polsce.

Aneta Rydz

Anita jest specjalistką w tworzeniu środowisk pełnych kreatywności, optymizmu, wzajemnego szacunku i wsparcia. Jest to możliwe dzięki temu, że sama taka jest: kreatywna, pełna optymizmu, szacunku do siebie i innych. 

Ewa Stępień-Wyród

Anita, jest autorką mojego powrotu do działania. To, że spotkałam ją na ścieżce mojego życia, dostrzegam jako dar. Jestem w permanentnym stanie wdzięczności. Od kiedy poznałam Anitę, przechodzę niezmienne zaskoczenie. Jej profesjonalizm w każdej dziedzinie życia, którą nam pokazała jest niezwykły. Poziom MASTER.

Eunika Jedynak

Anita potrafi niesamowicie motywować i mobilizować innych do działania. Jest bardzo pozytywną i uśmiechniętą osobą, bije od niej ciepło i chęć wsparcia w rozwoju. Ciągłe udoskonalanie wszystkiego, w co się angażuje sprawia, że jest bardzo kompetentna w swoich działaniach. Ma ogromną wiedzę i jednocześnie skromność i pokorę w sobie. Nie znam drugiej tak zaangażowanej osoby w to, co robi.

Ewa Ostarek

Anita jest niesamowitym facylitatorem. Osobą, która prowadzi i wskazuje innym kierunek. To naturalny lider, który wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Zaraża pasją osoby związane z branżą infografiki. O trudnych tematach wypowiada się merytorycznie i z niezwykłą lekkością.

Stasia Serwińska

Anity mega mocną stroną jest dzielenie się wartościową wiedzą oraz pomoc w najtrudniejszych i zawiłych tematach. Mam wrażenie, że jest chodzącą encyklopedią. Co najważniejsze daje przestrzeń i środowisko do rozwoju, gdzie można ruszyć z kopyta bez stresu, lęku czy strachu przed oceną.

Anna Wolska-de Keijzer

Wyróżniki Anity: mega rzeczowy i błyskawiczny(!) feedback; imponujące przygotowanie i prowadzenie spotkań mastermind; techniczne dbanie o każdy szczegół; świetne wyciąganie esencji w formie podsumowań, które robi po każdym spotkaniu.

Daria Bogacz

Anita jest jak dynamit. Świetnie zorganizowana, prowadzi spotkania spokojnie, rzeczowo i sprawia, że z każdą minutą idziemy do przodu. Dodatkowo jest kopalnią pomysłów, dobrych rad i niebanalnych rozwiązań, a do tego tytanem pracy z niesamowitą skutecznością. Chylę czoła. Chapeau bas.

Iwona Kucharska

Anita ma w sobie coś, co przyciąga ludzi, coś dzięki czemu chce się iść dalej realizując z nią swoje zadania. Daje ludziom wiarę w ich własne możliwości, otwiera innym horyzont, dzięki czemu sięgają dalej. Niesamowicie motywuje i inspiruje własną postawą i życiem.

Jolanta Ambrożewicz

Anita, jak dla mnie jest mistrzynią technologii i porządku. Bije od niej tyle ciepła, inspiracji i zachęty do działania, że nie sposób się oprzeć. Aż korci żeby ruszać, podjąć się wyzwania, sprawdzić, przetestować. Ma dużą lekkość w objaśnianiu i prezentowaniu narzędzi.

Katarzyna Kamińska

Jestem pod ogromnym wrażeniem Anity wiedzy i pracy, którą wykonuje nad swoimi projektami. Ta pasja i radość z tego co robi aż z nich paruje. Jest niesamowicie zorganizowana. Organizuje przestrzenie wzrostu, w których daje ogromną wartość merytoryczną i tworzy cudowną atmosferę.

Olga Siekierska

Anita = profesjonalizm i wiedza + cudowna osobowość, działanie, humor i pasja! Bardzo polecam.

Anna Milewska

Anita to profesjonalizm, który dostrzega się na odległość. Ma ogromne serce i rozum, które idą w jednym bardzo spójnym kierunku. Widać, że bardzo świadomie w to co robi oddała swoje pełne zaangażowanie. Polecam jej wiedzę i współpracę z nią. Cieszę się, że mam zaszczyt otaczać się taką profesjonalistką czerpiąc energię i wiedzę a często endorfiny.

Ewa Stępień-Wyród

Nieoceniona wartość współpracy z Anitą, to sama Anita jako ekspert od tworzenia wizualnych opowieści (infografiki) na poziomie Master. Jej działania to dla mnie wzór inicjowania i budowania długotrwałych i głębokich relacji biznesowych, prywatnych i zawodowych.

Stasia Serwińska

Uwielbiam spokój i profesjonalizm Anity. Podziwiam wiedzę, doświadczenie i umiejętność przekazywania tego w prosty i klarowny sposób. Jest niezwykle ciepła i życzliwa. Potrafi docenić, pogłaskać, ale i szczerze powiedzieć jeżeli coś nie gra. Lubię jej pracowitość.

Ewa Ostarek

Anita jest pełną pasji i otwartości do ludzi. Wyróżnia się niesamowitą inspiracją, którą ma w sobie i światowym poziomem branży, którą reprezentuje. Dla niej infografika to odrębny gatunek i niebywała możliwość tworzenia treści w formie wizualnych opowieści.

Jolanta Ambrożewicz

Anita w lot wyłapuje połączenia różnych możliwości i łączy je w uporządkowane struktury. Widać w niej odkrywcę ciekawego świata i pojawiających się nowinek, którymi chętnie się dzieli. Bardzo dobrze się jej słucha, ogląda i czyta – ma bardzo trafne spostrzeżenia, wyłapujące kwestie, które warto ulepszyć, dopracować, ponownie przemyśleć.

Jakub Sznajder

Anita organizuje nietypowe przestrzenie wzrostu, w których daje ogromną wartość merytoryczną i tworzy sprzyjającą atmosferę.

Dorota Mularczyk

Anitę cenię za merytoryczne przygotowanie na bardzo wysokim poziomie. Sposób w jaki dzieli się wiedzą i doświadczenie. Perfekcyjne przygotowanie do podejmowanych zadań. Umiejętność słuchania, podsumowywania.

Aneta Szostak-Sulewska

Anita jest niesamowicie pozytywną osobą. Współpraca z nią to sama przyjemność i ogromna dawka wiedzy. Cykliczne spotkania z Anitą to niesamowity motywator do działania. Czasami patrząc na jej pracę zastanawiam się gdzie ładuje swoje akumulatorki. Też tak chcę!

Katarzyna Kamińska

Za co cenię sobie Anitę? Za dyscyplinę, wsparcie, niesamowitą odpowiedzialność a równocześnie naładowanie pozytywną energią i endorfinami. Udowadnia, że warto wychodzić do innych z tym, co mamy, dzielić się, odważnie testować i czerpać radość z tworzenia własnych produktów.

Aneta Rydz

Anita tworzy wyjątkową atmosferę wsparcia i realizacji zaplanowanych zadań. Z nią osiąganie celu staje się niezwykłą przygodą pełną doświadczania własnych możliwości i pokonywania własnych słabości.

Jolanta Ambrożewicz

Jestem pod wrażeniem i mocą inspiracji Anity, która swoim ciepłem, profesjonalizmem i postawą zachęca do mistrzostwa w tym co się robi. Podziwiam w niej konsekwencję, umiejętności organizacyjne i pełną optymizmu chęć dzielenia się swymi odkryciami.

Dorota Mularczyk

Anita ma ogromne zdolności analityczne a co za tym idzie świetnie wyciąga wnioski, podsumowuje i działa. Cenne jest dla mnie jej ogromne zaangażowanie. Ma też w sobie ogromną lekkość, delikatność co powoduje łatwość w nawiązaniu relacji bez barier od samego początku współpracy.

Daria Sanetra

W Anicie jest coś bardzo szczególnego, co mnie wewnętrznie wycisza i uszczęśliwia – PRAWDZIWOŚĆ. Anito! Nigdy się nie zmieniaj, bo właśnie takie dusze jak Ty sprawiają, że ten świat jest po prostu najlepszy i najpiękniejszy. Dziękuję, że jesteś! Niesamowita duszo!

Agnieszka Gaczkowska

W trakcie naszych spotkań mastermind Anita świetnie kontroluje nasze rozmowy – jest super atmosfera, ale równocześnie dba o czas, kontroluje konkrety, żebyśmy robiły to, po co tu jesteśmy. Ma fajnie określone reguły „gry” konsekwentnie się ich trzyma. Zdecydowanie polecam!

Jakub Sznajder

Anita nie boi się eksperymentować, organizować i tworzyć nowe, niepowtarzalne projekty, które przez wszystkich odbiorców są bardzo wysoko oceniane. Współpracowaliśmy przy wielu projektach programistycznych i każdorazowo jestem pod wrażeniem jej tempa działania i trafności kreatywnych rozwiązań.

Olga Siekierska

Co wyróżnia Anitę? Zaangażowanie (ponad przeciętne) i empatia w rozwój zespołu. Posiada zdolność do patrzenia z perspektywy nie tylko na biznesy innych, ale także na swój biznes i swoją pracę – co jest dla mnie niesamowitą umiejętnością.

Katarzyna Kamińska

Pozytywnie, z uśmiechem i z podejściem, że chce się działać. Anita to dla mnie wzór mistrzowskiej organizacji i życia w zgodzie z samą sobą. Wstaje kiedy inni jeszcze smacznie śpią tworząc systematycznie i nieustępliwie rzeczy, o których inni nawet nie marzą.

Kinga Fromlewicz

Anita jest dla mnie wzorem zorganizowania i podziwiam jej umiejętność podzielnej uwagi. Jej ciepło i spokój dawały mi poczucie wsparcia i „zaopiekowania” w trakcie naszych spotkań mastermind.

O PORTALU

Witaj w miejscu, gdzie znajdziesz materiały stworzone z prawdziwą pasją i miłością do infografiki. Twórcą projektu Infografika Polska jest Anita Bednarczyk.

DLA KURSANTÓW

Program Partnerski

NASZE PRODUKTY

Webinary i szkolenia

Mentoring i konsultacje
Korzystanie z serwisu Infografika Polska oznacza akceptację Regulamiu i Polityki Prywatności. Administratorem udostępnianych danych osobowych jest Infografika Polska. W każdej chwili masz dostęp do podanych danych oraz możesz je poprawiać, zmieniać, usuwać. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do: kontaktu z Tobą, zapisu na newsletter, dostarczenia produktów cyfrowych, realizacji usług; kursu online, webinaru lub szkolenia.