WYZWANIE NA AKTYWNOŚĆ

W czerwcu startujemy z nowym wyzwaniem w Grupie Infografika Polska. Od 1 czerwca do 30 czerwca w grupie będzie brana pod uwagę aktywność Uczestników grupy. Celem jest wynagrodzenie aktywności osób, które mają realny wpływ na rozwój naszego środowiska wsparcia i wzrostu. 

 

Co? Kreatywne wyzwanie

Gdzie? Grupa Infografika Polska

Kiedy? 01 – 30 czerwca 2019r.

Temat: Wyzwanie za aktywność

ZASADY POD WYZWANIE

 

Przy wyłonieniu zwycięzcy zostaną wzięte pod uwagę statystyki portalu Facebook i wyniki dotyczące aktywności w Grupa infografika PolskaAktywności, które będą brane pod uwagę to komentowanie i otwieranie nowych wątków do dyskusji w formie nowych postów w grupie. Działania w postaci reakcji (np. like) czy innych reakcji dostępnych w ramach platformy Facebook NIE będą brane pod uwagę. 

UZNAWANE AKTYWNOŚCI

NOWY POST – 2 punkty

KOMENTARZ – 1 punkt

NAGRODA DLA ZWYCIĘZCY

CO DO WYGRANIA?

Dla osoby, która wykaże się największą aktywnością w Grupie Infografika Polska jest przewidziana nagroda. Nagrodą jest dostęp do pełnej zawartości jednego z wybranych kursów online dostępnego w instytucie infografiki. 

Wyboru będzie można dokonać spośród kilku kursów, które do czasu ogłoszenia zwycięzcy będą udostępnione w instytucie infografiki online.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Kiedy zostanie ogłoszony zwycięzca?

Wyniki zostaną przekazane w trakcie transmisji live, która odbędzie się w Grupie Infografika Polska w pierwszym tygodniu lipca 2019 r. 

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!