BAZA MATERIAŁÓW

Infographics Base

Baza infografik VISUALOOP

SND – Society for News Design

SND – E

National Geographic Image Collection

Data Visualization Society

South China Morning Post

Baza Infovis

Baza National Geographics

Jedną z najczęściej polecanych przez nas baz jest wykaz nagrodzonych infografik dziennikarskich, ilustracyjnych i marketingowych. 

Baza Pinterest

Jedną z najczęściej polecanych przez nas baz jest wykaz nagrodzonych infografik dziennikarskich, ilustracyjnych i marketingowych. 

Infografika Polska – Instytut Infografiki

Baza: https://infografikapolska.pl/instytut-infografiki/

Baza Cool Infographics

Baza MALOFIEJ

Baza Grupa Infografika Polska

Amazon PartnerNet

Zasoby dostępne wyłącznie dla aktywnych Partnerów programu PartnerNet. Baza publikacji, okładek, spisów treści i zasobów mających na celu reklamę publikacji w ramach programu partnerskiego. 

Witaj w miejscu, gdzie znajdziesz materiały stworzone z pasją do infografiki. Projekt Infografika Polska jest realizowany przez Institute of Infographics Sp. z o.o.

DLA KURSANTÓW

Grupa Infografika Polska

NASZE PRODUKTY

Webinary

Kursy online

Instytut Infografiki

KONTAKT

Napisz do nas

e: biuro@infografikapolska.pl

Korzystanie z serwisu Infografika Polska oznacza akceptację Regulamiu i Polityki Prywatności. Administratorem udostępnianych danych osobowych jest Institute of Infographics Sp. z o.o., NIP 5170416682, REGON: 389003089, KRS: 000090265. W każdej chwili masz dostęp do podanych danych oraz możesz je poprawiać, zmieniać, usuwać. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do: kontaktu z Tobą, zapisu na newsletter, dostarczenia produktów cyfrowych, realizacji usług; kursu online, webinaru lub szkolenia.