ARTYKUŁY

Bądź na bieżąco z rozwojem branży infografiki w Polsce i na świecie. Zapraszamy Cię również do poznania naszych produktów.

ARTYKUŁY

Bądź na bieżąco z rozwojem branży infografiki w Polsce i na świecie. Zapraszamy Cię również do poznania naszych produktów.

Książka „Infographics In Action” – Thomas Fanelli

Książka napisana przez Thomasa Fanelli wydana została pod koniec 2014 roku i odkryje przed tobą sekrety udanej promocji, nawet prostych i łatwych do stworzenia grafik informacyjnych. Cała publikacja składa się zaledwie z 43 stron. Mimo małej objętości zawiera maksimum treści bogatej w wiedzę uzupełniającą na temat przekazu wizualnego.

czytaj dalej

Książka „Informotion: Animated Infographics” – Tim Finke, Sebastian Manger, Stefan Fichtel

Chcesz stać się specjalistą w projektowaniu infografik animowanych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, gdzie pozyskać rzetelne informacje o zasadach projektowych? Od czego zacząć projektowanie infografiki? W jakich programach najczęściej projektuje się grafiki informacyjne? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w publikacji pt. „Informotion: Animated Infographics”.

czytaj dalej

Premiera książki o infografice „Praxisbuch Infografik”

W listopadzie 2022 roku została wydana nowa publikacja o projektowaniu infografik w języku niemieckim. Autorem książki jest Stefan Fichtel, który jest założycielem i dyrektorem kreatywnym agencji Ixtract specjalizującej się w przekazywaniu informacji w formie wizualnej. Swoją wiedzę przekazuje również prowadząc zajęcia dydaktyczne i warsztaty.

czytaj dalej

Konferencja Data Science Summit – 17 i 18 listopada 2022

Już 17 i 18 listopada odbędzie się konferencja Data Science Summit polskiego środowiska *Data*. To największa i najdłuższa stażem, niezależna konferencja data science w regionie CEE. Wydarzenie jest organizowane już po raz szósty, by wspólnie dzielić się wiedzą w zagadnieniach z zakresu od analizy i przetwarzania (w tym big data), poprzez zagadnienia implementacyjne, aż po wizualizację (BI) i tematykę zarządczą.

czytaj dalej

Witaj w miejscu, gdzie znajdziesz materiały stworzone z pasją do infografiki. Projekt Infografika Polska jest realizowany przez Institute of Infographics Sp. z o.o.

DLA KURSANTÓW

Grupa Infografika Polska

NASZE PRODUKTY

Webinary

Kursy online

Instytut Infografiki

KONTAKT

Napisz do nas

e: biuro@infografikapolska.pl

Korzystanie z serwisu Infografika Polska oznacza akceptację Regulamiu i Polityki Prywatności. Administratorem udostępnianych danych osobowych jest Institute of Infographics Sp. z o.o., NIP 5170416682, REGON: 389003089, KRS: 000090265. W każdej chwili masz dostęp do podanych danych oraz możesz je poprawiać, zmieniać, usuwać. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do: kontaktu z Tobą, zapisu na newsletter, dostarczenia produktów cyfrowych, realizacji usług; kursu online, webinaru lub szkolenia.