WEBINARY

Sprawdź nagrania wideo, które dla ciebie przygotowaliśmy. To praktyczna wiedza i skuteczne rozwiązania projektowe prosto od najlepszych projektantów infografiki. Nasze webinary możesz także kupić w pakietach, dzięki czemu zyskujesz kompleksową wiedzę z danego obszaru, a dodatkowo oszczędzasz.

WEBINARY

Nagrania VOD

Nie lubisz kiedy coś cię omija? Nic straconego! Tutaj znajdziesz wykaz nagrań z naszych webinarów. Z nami opadną mgły niewiedzy!

Zapisz się na webinar

Chcesz wiedzieć o naszych kolejnych webinarach? Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj informacje o bieżących spotkaniach online.

Witaj w miejscu, gdzie znajdziesz materiały stworzone z pasją do infografiki. Projekt Infografika Polska jest realizowany przez Institute of Infographics Sp. z o.o.

DLA KURSANTÓW

Grupa Infografika Polska

NASZE PRODUKTY

Webinary

Kursy online

Instytut Infografiki

KONTAKT

Napisz do nas

e: biuro@infografikapolska.pl

Korzystanie z serwisu Infografika Polska oznacza akceptację Regulamiu i Polityki Prywatności. Administratorem udostępnianych danych osobowych jest Institute of Infographics Sp. z o.o., NIP 5170416682, REGON: 389003089, KRS: 000090265. W każdej chwili masz dostęp do podanych danych oraz możesz je poprawiać, zmieniać, usuwać. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do: kontaktu z Tobą, zapisu na newsletter, dostarczenia produktów cyfrowych, realizacji usług; kursu online, webinaru lub szkolenia.