Cześć,

Cieszę się bardzo, że interesują Cię warunki naszej współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi dokumentami.

Pozdrawiam ciepło!
Anita Bednarczyk

Cześć,

Cieszę się bardzo, że interesują Cię warunki naszej współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi dokumentami.

Pozdrawiam ciepło!
Anita Bednarczyk

Regulaminy i polityka prywatności

Zapoznaj się proszę z poniższymi dokumentami, które obowiązują podczas robienia zakupów, czy korzystania z treści cyfrowych lub usług cyfrowych. 

Korzystanie ze strony internetowej umieszczonej pod adresem https://infografikapolska.pl/ i subdomenach oraz sklepu internetowego pod nazwą Infografika Polska oznacza akceptację poniższych dokumentów. Jako Użytkownik zapoznaj się z postanowieniami, które są w nich zawarte. Informujemy Cię w nich, w jaki sposób troszczymy się o Twoje dane, jak je przetwarzamy, komu je powierzamy i wiele innych ważnych kwestii związanych z danymi osobowymi i realizacją usług.

Polityka prywatności

Regulamin konta Infografika Polska

Regulamin sklepu internetowego Infografika Polska

Regulamin newslettera Infografika Polska

Informacje w skrócie

W razie pytań lub wątpliwości, możesz skontaktować się z nami poprzez dane wskazane w Regulaminie lub formularz kontaktowy. Powyższe dokumenty obowiązują dla zakupów i działań realizowanych w ramach serwisu Infografika Polska od dnia ostatniej aktualizacji.

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2023 r.

Witaj w miejscu, gdzie znajdziesz materiały stworzone z pasją do infografiki. Projekt Infografika Polska jest realizowany przez Institute of Infographics Sp. z o.o.

DLA KURSANTÓW

Grupa Infografika Polska

NASZE PRODUKTY

Webinary

Kursy online

Instytut Infografiki

KONTAKT

Napisz do nas

e: biuro@infografikapolska.pl

Korzystanie z serwisu Infografika Polska oznacza akceptację Regulamiu i Polityki Prywatności. Administratorem udostępnianych danych osobowych jest Institute of Infographics Sp. z o.o., NIP 5170416682, REGON: 389003089, KRS: 000090265. W każdej chwili masz dostęp do podanych danych oraz możesz je poprawiać, zmieniać, usuwać. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do: kontaktu z Tobą, zapisu na newsletter, dostarczenia produktów cyfrowych, realizacji usług; kursu online, webinaru lub szkolenia.