e-Book PORANKI INFOGRAFIKA

Wznieś się na wyższy poziom infografiki i pobierz e-book, który zawiera zbiór inspiracji, poglądów i cytatów od samych liderów infografiki.

*Pobierając akceptujesz warunki Regulaminu i polityki prywatności. 

ZAWARTOŚĆ
E-BOOK’A.

E-book PORANKI INFOGRAFIKA powstał jako zbiór inspiracji udostępnianych w ramach wzywania “Poranki z infografiką”. Wyzwanie odbyło się w Grupie Infografika Polska w lutym 2020 roku. Dzięki temu zyskasz codzienną porcję inspiracji z zakresu projektowania profesjonalnej infografiki.

E-book zawiera zbiór inspiracji, projektowych sugestii i poglądów liderów branży infografiki takich jak: Adolfo Arranz, Fernando Baptista, Alberto Cairo, Niglel Holmes, Luiz Iria, Jorge Luis Cortés, Lech Mazurczyk, Wawrzyniec Święcicki, Juuso Koponen, Raimar Heber, Randy Krum, Jan Willem Tulp i wielu innych światowej klasy projektantów. 

Przy projektowaniu infografiki warto zadać sobie ważne pytanie: Jeśli odbiorca tego projektu miałby zapamiętać tylko jedną rzecz z całego przekazu – Co by nią było?

UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

[

Alberto Cairo

Opinie i cytaty

[

Luiz Iria

Inspiracje lidera

[

Jaime Serra

Cytaty i inspiracje

[

Adolfo Arranz

Inspiracje Lidera

[

Jorge Luis Cortés

Sugestie projektowe

[

Fernando Baptista

Tajniki infografiki

Cytatów o infografice

Inspirujących stron

Wybierz się w intelektualną podróż z praktykami infografiki. Ten wyjątkowy e-book zawiera 55 stron z 25 inspiracjami liderów infografiki. Każda inspiracja jest zilustrowana zdjęciem, które dodaje klimatu podróży.  Poczuj się jak profesjonalny odkrywca świata infografiki.

 

Grafika informacyjna nie powinna upraszczać. Powinna wyjaśniać. Istnieje ogromna różnica między tymi dwoma słowami.

NIGEL HOLMES

Zawsze staram się, aby infografiki były tak dobre, jak tylko potrafię stworzyć. Chociaż zwykle nie jestem w pełni zadowolony z mojej końcowej pracy.

ADOLFO ARRANZ

Dla kontrastu warto mieć świadomość jak nudne lub zbyt skomplikowane elementy graficzne wpływają na ignorowanie infografiki.

RANDY KRUM

O autorce.

Z tej strony Anita Bednarczyk. Specjalizuję się w infografice dziennikarskiej, ilustracyjnej, produktowej i marketingowej.  Z branżą infografiki jestem związana nieustannie od 2005 roku. Przeprowadziłam ponad 200 webinarów i transmisji live.

Jestem autorką projektu Infografika Polska, gdzie jako mentor tworzę i rozwijam Strefę Infografika i Instytut Infografiki. Są to platformy, które gromadzą wiedzę z branży infografiki i dziennikarstwa danych z całego świata.

Tworzę ekosystem wzajemnego wsparcia i wzrostu dla Infografików w Polsce – Grupę Infografika Polska. To kreatywna przestrzeń pełna inspiracji, wiedzy i pasji. Miejsce, w którym zgłębiamy tajniki skutecznej infografiki.

Infografika w mojej definicji to wizualna opowieść, która może łamać bariery językowe. Dołącz i twórz skuteczne realizacje w Grupie Infografika Polska.

POBIERZ
E-BOOK

Wznieś się na wyższy poziom projektowania i dołącz do osób, które pozyskały wiedzę w zakresie skutecznego projektowania infografiki.