GRUPA INFOGRAFIKA POLSKA

Czym jest Grupa Infografika Polska?

Grupa Infografika Polska to przestrzeń wsparcia dla pasjonatów infografiki pełna inspiracji i wiedzy. To miejsce, w którym znajdziesz specjalistów od infografiki dziennikarskiej, marketingowej, produktowej i wizualizacji danych.

Celem grupy jest bieżąca wymiana doświadczeń projektowych i wspólna inspiracja przy codziennej pracy. W grupie znajdziesz odpowiedzi na pytania projektowe i nawiążesz nowe znajomości. Najlepiej jak sam sprawdzisz czy jest to miejsce dla Ciebie. Zapraszam serdecznie.

Szkolenia online z infografiki

Będąc uczestnikiem grupy masz możliwość pozyskiwać wiedzę z zakresu infografiki produktowej, ilustracyjnej, abstrakcyjnej, figuratywnej, narracyjnej, eksploracyjnej, dziennikarskiej i marketingowej.

Narzędzia infografika

Co tydzień pojawia się post, w którym wymieniamy się narzędziami pomocnymi w pracy infografika. Dzięki temu będziesz na bieżąco z aktualnościami pod względem programów i ciekawych rozwiązań technicznych.

Inspiracje liderów infografiki

Są to cytaty liderów branży infografiki, grafiki informacyjnej i wizualizacji danych. Pojawiają się tu również inspiracje od liderów opinii i pokrewnych branż: marketingu i content marketingu. Znajdziesz tutaj opinie polskich infografików i członków naszej grupy.

Praktyka infografika

Cyklicznie pojawia się post, w którym wymieniamy się praktycznymi aspektami pracy infografika. Czasami jest to szkolenie, które sobie wzajemnie polecamy. Pojawiają się również filmy wideo, w których są omawiane wyzwania w projektowaniu infografiki.

Twoje wyzwanie projektowe

Każdego dnia możesz wstawić post z hashtagiem #MojeWyzwanie. To również idealna okazja do zebrania informacji zwrotnych i opinii od uczestników grupy.

 

ZASOBY GRUPY

Spis materiałów grupy

Ten dokument zawiera wykaz wszystkich materiałów, które pojawiają się w naszej grupie w formie szkoleń wideo. Dzięki temu jednym kliknięciem możesz dotrzeć do materiału, który Cię interesuje.

Narzędzia infografika

Plik zawiera listę narzędzi, które są polecane przez uczestników naszej społeczności. Dokument  stanowi bazę sprawdzonych narzędzi. Dostęp zyskasz po dołączeniu do grupy Facebook.

Słownik pojęć infografika

Słownik pojęć infografika zawiera wyjaśnienie pojęć, które są używane przez specjalistów tej branży. Słownik jest na bieżąco aktualizowany. Dostęp zyskasz po dołączeniu do grupy Facebook.

SPOŁECZNOŚĆ GRUPY

Anita Bednarczyk
Założycielka projektu Infografika Polska
Grupa Infografika Polska

 

Aneta Kaniak
Trenerka rozwoju osobistego
Autorka książki Mamo Działaj

Anna Milewska Rodriguez
Niezależny Ekspert Nieruchomości w Hiszpanii

 

Agata Woźniak
Grafik Designer

 

Katarzyna Kamińska
Dział Administracji Infografika Polska
Grupa Infografika Polska

 

 

Ewa Stępień-Wyród
Visual storyteller

 

Jolanta Ambrożewicz
Mentor marketingu interakcyjnego
Marketing Interakcyjny

 

Ewa Ostarek
Trener Języka Angielskiego
Akademia Lektora Online

OPINIE O GRUPIE

Anna Milewska

Anita ma wszystko profesjonalnie zorganizowane. Widać, że ma doświadczenie, ekspertyzę i wiedzę po poziomie wypowiadania się. Kamera ją uwielbia i przekazuje swoją wiedzę w sposób niesamowicie lekki i naturalny. Czuję się również, że lubi to o czym mówi. Jej entuzjazm jest zaraźliwy bez względu na odległość. Niesamowicie pozytywna i energetyczna osobowość.

Adam Tarunt

Infografika na poziomie National Geographic brzmi dumnie, a jeszcze lepiej wygląda. Anita dzieli się wspaniałym feedbackiem i nietuzinkowym poczuciem humoru.

Aneta Rydz

Grupa Infografika Polska tętni życiem dzięki Anicie. Jej szkolenia na żywo dają największą motywację i najlepszy odbiór. Przy niej masz wrażenie, że każde słowo jest cenne i ma szczególne znaczenie i wpływ na rozwój.

Jakub Sznajder

Grupa Infografika Polska = Anita Bednarczyk a to oznacza pełen profesjonalizm. Prowadzi rewelacyjne szkolenia na żywo, czuć mega energię, pasję i zaangażowanie. Do tego pogodny i ciekawy przekaz z nutą niecodziennego humoru. Genialnie się tego słucha, z przyjemnością się ogląda nawet jeśli nie jesteś fanem tej branży…jeszcze. Bo to kwestia czasu. Na pewno przekonasz się do infografiki dzięki Anicie 😉

Dorota Mularczyk

Polecam Grupę Infografika Polska. Jest to przestrzeń inspiracji i wiedzy dotycząca infografiki. Dostaniecie tam 100% zaangażowania, wsparcia i konkretną wiedzę w tym temacie. Polecam zarówno Anitę jak i jej grupę!

Filip K.

Anita to ekspert sam w sobie a realizacje w postaci produktów, które udostępnia są na mistrzowskim poziomie. Jeśli mam zakwasy od uśmiechu to tylko po kontakcie z Anitą. Polecam w każdym calu!

Eunika Jedynak

Z całego serca polecam Anitę i jej grupę Infografika Polska. Anitę poznałam na mastermindzie – pierwszym, w którym uczestniczyłam i od razu wiedziałam, że będzie to najlepsze 6 tygodni, jakie dotychczas miałam. Bardzo zaangażowana, pomocna, a przy tym ciepła i posiadająca ogromną wiedzę. Serdecznie polecam!

Adam B.

Anita przekazuje swoją wiedzę profesjonalnie, świeżo i szybko. Po zaledwie 2 zdaniach wiesz o co chodzi. Widać, że Anita ma wiele godzin pracy z ludźmi, szkoleniami, wystąpieniami. Bardzo profesjonalnie prezentuje się przed kamerą. Oglądnie jej szkoleń online to sama przyjemność.

Katarzyna Kamińska

Zdecydowanie polecam udział w grupie. Jestem w niej i korzystam z energii grupy. Polecam dla każdego, kto chce odkryć „tajniki skutecznej infografiki”. Jeśli uwielbiasz uczyć się od praktyków – to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Skuteczne wsparcie i sprawdzona wiedza. Dołącz i sprawdź sam 🙂

Agnieszka E.

W grupie Infografika Polska znalazłam ogrom wiedzy i inspiracji. Mam nadzieję, że uda mi się wykorzystać choć część tej wiedzy przy kolejnych projektach.

Ewa Stępień-Wyród

Anita tworzy wyjątkowy ekosystem kreatywnego wzrostu. Grupa Anity, to miejsce, gdzie nabierzesz wprawy w tworzeniu opowieści obrazem, emocją a nawet danymi. To miejsce, gdzie nauczysz się ważnej sztuki, sztuki szybkiego komunikowania się z Twoim Klientem.

Kinga Bielak

Anita organizuje przestrzeń wzrostu, w której daje ogromną wartość merytoryczną i tworzy cudowną atmosferę. Oglądam szkolenia i wzrastam dzięki wiedzy, którą udostępnia nam w cyklicznych transmisjach.

Jakub Sznajder

Jak na warunki polskie wiedza i metodologie Anity są nietypowe ale i wyjątkowo skuteczne. Swoją wiedzę pozyskuje ze szkoleń międzynarodowych dzięki czemu mam poczucie, że uczę się od samego lidera tej branży. Moim zdaniem w Polsce nie ma innej osoby na jej poziomie a przynajmniej nie miałem okazji poznać. Zdecydowanie polecam!

Jolanta Ambrożewicz

Polecam Anitę i Grupę Infografika Polska, gdzie panuje niesamowita atmosfera profesjonalizmu i współpracy. Idealne miejsce dla grafików, którzy chcą się rozwijać w niesamowicie przyszłościowej dziedzinie jaką jest infografika. Przewiduję, że zrewolucjonizuje ona to, jak wyglądają obecnie witryny sklepów internetowych. To fenomenalna grupa! Bardzo dużo wiedzy i praktycznych wskazówek.

Agata B.

Polecam serdecznie Grupę Infografika Polska. Dzięki tej grupie moje skrzydła uniosły się do lotu i nie boję się już otwarcie mówić, że zajmuję się infografiką. W sumie to udział w tej grupie i cyklicznych szkoleniach to był punkt zwrotny w moim życiu. Dzięki wiedzy Anity i doświadczeniu, którym dzieli się na co dzień stworzyłam swoje pierwsze skuteczne infografiki.

Ewa Ostarek

Polecam grupę Infografika Polska. Dzięki tej grupie wiedza o infografice przestaje być czymś odległym.

3

DOŁĄCZ DO NAS

Dołącz i stań się częścią społeczności Grupy Infografika Polska.

Stań się częścią naszego ekosystemu i dołącz do Grupy Infografika Polska

Zgłębiaj z nami tajniki skutecznej infografiki. To wyjątkowy ekosystem wzajemnego wsparcia i wzrostu. To kreatywna przestrzeń pełna inspiracji, wiedzy i pasji. Po prostu sprawdź i dołącz do nas!

Stań się częścią naszego ekosystemu i dołącz do Grupy Infografika Polska

Zgłębiaj z nami tajniki skutecznej infografiki. To wyjątkowy ekosystem wzajemnego wsparcia i wzrostu. To kreatywna przestrzeń pełna inspiracji, wiedzy i pasji. Po prostu sprawdź i dołącz do nas!

O PORTALU

Witaj w miejscu, gdzie znajdziesz materiały stworzone z pasją do infografiki. Projekt Infografika Polska jest realizowany przez Institute of Infographics Sp. z o.o., NIP 5170416682, REGON: 389003089, KRS: 0000902653.

DLA KURSANTÓW

Program Partnerski

NASZE PRODUKTY

Webinary i szkolenia

Mentoring i konsultacje
Korzystanie z serwisu Infografika Polska oznacza akceptację Regulamiu i Polityki Prywatności. Administratorem udostępnianych danych osobowych jest Infografika Polska. W każdej chwili masz dostęp do podanych danych oraz możesz je poprawiać, zmieniać, usuwać. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do: kontaktu z Tobą, zapisu na newsletter, dostarczenia produktów cyfrowych, realizacji usług; kursu online, webinaru lub szkolenia.