Hootsuite to narzędzie, które w Polsce jest polecane przez wielu marketerów i jedna z najczęściej używanych platform, preferowana przez ponad 16 milionów użytkowników z całego świata. Jeśli zastanawiasz się nad automatyzacją działań w mediach społecznościowych warto sprawdzić również tą aplikację. Być może przypadnie Ci do gustu jako rozwiązanie usprawniające planowanie postów.
Aplikacja jest kompatybilna z ponad 35 portalami społecznościowymi, w tym Facebook, LinkedIn, Twitter, YouTube, Instagram i Pinterest. Korzystając z aplikacji możesz dodawać posty i wprowadzać niewielkie zmiany w obrazie za pomocą edytora i publikować w wybranym przez siebie czasie.
Jednym z najsilniejszych obszarów płatnej wersji Hootsuite jest analiza. Narzędzie pomaga zrozumieć wyniki działań Twojej społeczności, wykorzystując ponad 200 wskaźników do pomiaru wydajności Twoje strategii i popularności postów. Po wygenerowaniu raportów możesz je wyeksportować jako pliki Excel, PowerPoint, PDF i CSV. Dodatkowo masz opcję tworzenia raportów według własnych potrzeb. Każdy raport możesz dostosować pod względem zawartości do swoich predyspozycji.
Hootsuite zawiera bezpłatne bazy zdjęć i pliki GIF dzięki współpracy z Giphy,. Swoje konto możesz również połączyć ze swoim kontem Dropbox, Dysk Google czy OneDrive, aby korzystać z własnych zasobów.
Możesz także przypisywać zadania członkom swojego zespołu (takie jak odpowiadanie na komentarze lub wiadomości przychodzące). Masz również możliwość nadzorowania pracy członków zespołu poprzez zatwierdzanie odpowiedzi wychodzących przed ich wysłaniem.
Możesz również działać w drugą stronę. Zaplanować posty pod wielu kanałów i przekazać je członkom swojego zespołu w celu weryfikacji lub zatwierdzenia. Do każdej platformy możesz przydzielić inną osobę zarządzającą danym profilem. Ta opcja przydaje się jeśli delegujesz swoje działania do kilku różnych osób. Możliwości wykorzystania tego narzędzia jest na prawdę wiele dlatego jest tak bardzo lubiane i często polecane.

CENNIK

STREFA INFOGRAFIKA
Pamiętaj, że na sukces w projektach nie wpływają tylko i wyłącznie narzędzia, ale przede wszystkim treści, które z ich użyciem dostarczasz. Zapraszam Cię do STREFY INFOGRAFIKA, dzięki której zaczniesz projektować skuteczne i angażujące infografiki pod swoje projekty i media społecznościowe.

ZOBACZ RAPORT

Zapraszam Cię do zobaczenia raportu zawierającego porównanie najbardziej popularnych aplikacji do zarządzania treściami w mediach społecznościowych. Zyskaj dostęp do pliku xls i podejmij dobrą decyzję, które narzędzie jest dla Ciebie najlepsze.

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!