Jest już dostępny nowy katalog podsumowujący 25 edycję zlotu infografików i przydzielonych nagród w ramach Infographics World Summit 2017. Zakupu można dokonać na stronie konferencji (Malofiej Graphics) lub na stronie organizacji SND-E (The Society for News Design – SND).

Więcej o zawartości katalogu dowiesz się na stronie konferencji www.malofiejgraphics.com, na naszym koncie Pinterest lub w Strefie infografika. Katalogi jak do tej pory są publikowane w wersji drukowanej. Można je zakupić na stronie konferencji lub bezpośrednio w trakcie konferencji Infographics World Summit – Malofiej. To spotkanie, które jest organizowane co roku na wiosnę i odbywa się w hiszpańskiej Pampelunie.

Pinterest Infografika Polska: https://pl.pinterest.com/infografikapolska/boards/
Strefa infografika: https://infografikapolska.pl/strefa-infografika
Strona konferencji Malofiej: https://www.malofiejgraphics.com/
Strona organizacji SND-E: http://snd-e.com/en

 

Jeśli chcesz zapoznać się z pełnym wykazem publikacji i katalogów o infografice zapraszamy Cię do dołączenia do Strefy Infografika. To miejsce, w którym zgłębiamy tajniki skutecznej infografiki od teorii przez praktykę aż po inspiracje od samych liderów infografiki dziennikarskiej. Dołącz do Strefy Infografika i sprawdź.

Pozdrawiam kreatywnie,

Anita Bednarczyk

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!