11 i 12 kwietnia w Holandii odbędzie się konferencja pod nazwą: Emotions in data visualisations and information design. Konferencja odbędzie się w Utrecht i jest organizowana z ramienia organizacji Graphic Hunters. Konferencja i warsztaty dedykowana jest zagadnieniu emocji w projektowaniu i wizualizacji informacji. 

Co? Konferencja i warsztaty

Gdzie? Holandia / Utrecht

Kiedy? 11 i 12 kwiecień 2019 r. 


Cena: 245 euro (x VAT)

Forma: spotkanie stacjonarne

Ilośc miejsc: 120 uczestników (ograniczona liczba miejsc) 

Miejsce spotkania: Anatomiegebouw, Bekkerstraat 141, Utrecht

O wydarzeniu

Konferencja i warsztaty odbędą się w języku angielskim. Wydarzenie S-H-O-W składa się z dwóch części: konferencji (popołudnie) i warsztatów (następnego dnia). Oba wydarzenia mają miejsce w Utrechcie w Holandii. Lista prelegentów została dopracowana tak, aby stworzyć możliwość podzielenia się wiedzą i przybliżenia jak pokazywać emocje do wizualizacji danych.

Warsztaty są praktyczne i interaktywne. Skupiają się na nauce nowych umiejętności i dostarczeniu nowych spostrzeżeń, dzięki czemu będzie można tworzyć wciągające wizualizacje danych. Harmonogram spotkania zaplanowano z uwzględnieniem czasu na networking i zapoznanie się z innymi uczestnikami. Dzięki temu uczestnicy będą mieć okazję wymienić się doświadczeniem z pozostałymi specjalistami i wziąć udział w angażujących dyskusjach. Cała konferencja będzie w języku angielskim.

AGENDA SPOTKANIA

Agenda spotkania: konferencji i warsztatów jest dostępna na stronie www: https://graphichuntersshow.nl/

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 
Opis konferencji: https://graphichuntersshow.nl/

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!