Już 21 października odbędzie się konferencja online (przez zoom) o wyzwaniach jakie mieli do pokonania eksperci od infografiki i wizualizacji danych w czasie pandemii. Liderzy podzielą się również doświadczeniem jak poprzez wizualizację można wpłynąć na społeczeństwo. Wydarzenie będzie transmitowane w języku hiszpańskim za pośrednictwem platformy zoom. Biorąc pod uwagę różnicę w strefach czasowych w Polsce będzie to już 22 października 1:45 w nocy.
Co? Konferencja online
Gdzie? Przez aplikację ZOOM
Kiedy? 22 października 2020, 1:45 w nocy (czas w Polsce ) / 21 października 2020, 19:45 (czas w Wenezueli / Caracas)
Jak? Bezpłatnie
Świat cyfrowy nieustannie opiera się na innowacjach, które również były napędzane przez skutki pandemii Covid-19. W tym czasie narzędzia i formy komunikacji wizualnej musiały ewoluować, aby dostosować się i być dobrze przyjęte przez użytkowników różnych mediów.

21 października temat wyzwań projektowych w czasie pandemii zostanie omówiony z 7 najbardziej utalentowanymi ekspertami z Ameryki Łacińskiej. Zaproszeni goście dzięki dużemu doświadczeniu w dziedzinie komunikacji wizualnej będą dzielić się największymi wyzwaniami, które musieli przejść przez ostatnie miesiące.

PRELEGENCI

☛ Fernando Baptista
☛ Hilda Oliva
☛ Victor Abarca Lizana
☛ Alfredo Peralta
☛ Nelson Fernández
☛ Nicolás Ramallo
Organizator spotkania: Juan Carlos Hernández

REJESTRACJA

Link do rejestracji: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_YREZVbYsS_GuV4RWYCU3cA

Opis wydarzenia: https://ideografiko.com/encuentro-visual-infografia-y-creatividad-en-medio-la-pandemia/

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!