Later jest jednym z oficjalnych partnerów platformy Instagram, dzięki czemu pozwala zapisywać podpisy i hashtagi, zarządzać powiadomieniami i edytować obrazy przed jego opublikowaniem. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i działa na zasadzie „drag & drop” czyli przeciągnij i upuść. Ta opcja nie jest zachwalana przez wszystkich użytkowników. Dzięki temu możemy jednym przesunięciem pliku z pulpitu załadować zdjęcie. Po przesłaniu grafiki lub zdjęcia można je dowolnie przycinać, dodawać filtry i podpisy.
Later pierwotnie został stworzony dla platformy Instagram ale obsługuje również profile Facebook, Pinterest i Twitter. To narzędzie pomaga usprawnić strategię mediów społecznościowych i jest stosowany w celach zwiększenia sprzedaży. To narzędzie skupia się na planowaniu contentu graficznego, zarządzaniu mediami, marketingu i analizie.
W aplikacji Later możesz również tworzyć bibliotekę własnych hasthtagów do zastosowania na przyszłość. Masz również opcję podejrzenia wyglądu zaplanowanych postów i zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój profil.
Aplikacja do planowania postów Later pomaga planować, zarządzać i planować wizualne posty w mediach społecznościowych a także wspiera kampanie marketingowe na Instagramie. Wielu marketerów używa właśnie tego rozwiązania, aby śledzić trendy i popularność postów na profilu Instagram.
Aplikacja integruje się również z rozwiązaniem Linkin.bio, dzięki czemu użytkownicy naszego profilu Instagram mogą dokonać zakupu od razu po zobaczeniu postu sprzedażowego. To rozwiązanie może być pomocne jeśli prowadzisz swój sklep internetowy i chcesz przekierować na niego osoby obserwujące Twój profil na Instagramie.

CENNIK

STREFA INFOGRAFIKA
Pamiętaj, że na sukces w projektach nie wpływają tylko i wyłącznie narzędzia, ale przede wszystkim treści, które z ich użyciem dostarczasz. Zapraszam Cię do STREFY INFOGRAFIKA, dzięki której zaczniesz projektować skuteczne i angażujące infografiki pod swoje projekty i media społecznościowe.

ZOBACZ RAPORT

Zapraszam Cię do zobaczenia raportu zawierającego porównanie najbardziej popularnych aplikacji do zarządzania treściami w mediach społecznościowych. Zyskaj dostęp do pliku xls i podejmij dobrą decyzję, które narzędzie jest dla Ciebie najlepsze.

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!