MeetEdgar to narzędzie do planowania postów w mediach społecznościowych. Jeśli szukasz rozwiązania, które pomoże Ci w sprawnej automatyzacji publikowaniu treści to warto się nim zainteresować. Minusem jest na pewno konieczność stworzenia treści przez nas samych. Aplikacja pomaga w opublikowaniu treści w ustalonym przez nas czasie, ale nie zwalnia nas od konieczności stworzenia treści.
MeetEdgar został stworzony z myślą o spójności i oszczędności czasu. Jest kompatybilny z Facebookiem, Twitterem, LinkedIn i Instagramem. Jest to typowe narzędzie do planowania bez opcji analitycznych. Obejmuje standardowe funkcje programowania w harmonogramie, a także masowe importowanie serii postów i grafik.
To jedyne narzędzie, które podpowiada różne opcje treści, które możesz dodać na swój profil społecznościowy. MeetEdgar posiada opcję Automatycznego generowania wariacji postów. Tworzy cztery możliwe propozycje w oparciu o treść, którą wcześniej wskazało się w linku. Możesz je edytować, usuwać lub dodawać własne odmiany przez ręczną edycję. Możesz zapisać je również w bibliotece jako propozycje lub gotowe posty do użycia.
Ciekawą funkcją tego narzędzia jest również kategoryzacja postów według treści lub typu i zawartości wedle własnego uznania (posty promocyjne, wpisy blogowe, sprzedażowe, motywacyjne itd. ). Kategorie możesz rozróżnić poprzez nadanie kolejnych kolorów. Kategorie oznaczone kolorami ułatwiają szybkie rozeznanie czy Twój harmonogram zawiera dobry zakres treści.
Aplikacja posada również możliwość tworzenia testów A / B w celu wyodrębnienia najlepszych postów. Dodatkowo do śledzenia kliknięć i wejść na dany link można użyć wbudowanego narzędzia do skracania linków ed.gr.
MeetEdgar posiada funkcję ciągłego postowania, która nie pozostawia pustej kolejki postów. Automatycznie uzupełnia kolejkę, gdy zabraknie nowych aktualizacji korzystając z wcześniejszych zasobów. Narzędzie zapisuje również Twoje posty a nawet automatycznie planuje i proponuje posty w bibliotece. Dzięki temu pomaga zarządzać zaangażowaniem i planowaniem postów z uwzględnieniem ich popularności.

CENNIK

STREFA INFOGRAFIKA
Pamiętaj, że na sukces w projektach nie wpływają tylko i wyłącznie narzędzia, ale przede wszystkim treści, które z ich użyciem dostarczasz. Zapraszam Cię do STREFY INFOGRAFIKA, dzięki której zaczniesz projektować skuteczne i angażujące infografiki pod swoje projekty i media społecznościowe.

ZOBACZ RAPORT

Zapraszam Cię do zobaczenia raportu zawierającego porównanie najbardziej popularnych aplikacji do zarządzania treściami w mediach społecznościowych. Zyskaj dostęp do pliku xls i podejmij dobrą decyzję, które narzędzie jest dla Ciebie najlepsze.

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!