Na jesień 2020 ukaże się nowa książka o infografice, której autorem jest Jan Schwochow. Na razie czekamy na więcej informacji co do zawartości tej publikacji. Wiele pozycji z tytułem zawierającym słowo „infografika” to tak na prawdę album z infografikami. Zobaczymy jak będzie w przypadku tej pozycji. Niemieckie wydanie będzie dostępne pod tytułem „DIE WELT VERSTEHEN”. W pierwszej kolejności zostanie wydana publikacja w niemieckiej wersji językowej. Anglojęzyczna wersja wyjdzie na wiosnę 2021 roku. 

Książka została wydana przez wydawnictwo PRESTEL a jej premiera jest zaplanowana na 28 września 2020 roku w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Tutaj więcej informacji: https://www.randomhouse.de/Buch/Die-Welt-verstehen-mit-264-Infografiken/Jan-Schwochow/Prestel/e575274.rhd 

Źródło informacji LinkedIn autora: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6701407915707826176/

Jeśli chcesz zapoznać się z pełnym wykazem publikacji i katalogów o infografice zapraszam Cię do dołączenia do Strefy Infografika. To miejsce, w którym zgłębiamy tajniki skutecznej infografiki od teorii przez praktykę aż po inspiracje od samych liderów infografiki dziennikarskiej. Dołącz do Strefy Infografika i sprawdź.

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!