Szukasz sprawdzonego narzędzia do planowania postów? RecurPost został stworzony dla zespołów i agencji marketingowych, aby usprawnić i zautomatyzować pracę z postami pod media społecznościowe. Dzięki temu w bezpłatnej wersji masz możliwość skorzystania z bardzo korzystnej oferty. Możesz podpiąć różne profile takie jak: Facebook, Instagram czy LinkedIn.
RecurPost umożliwia automatyczne udostępnianie postów na wielu platformach społecznościowych w tym samym momencie. RecurPost pomaga również opublikować odpowiednią treść we właściwym, wybranym przez Ciebie czasie. RecurPost oferuje opcję pobierania cotygodniowych raportów. Posiada również funkcję ponownego publikowania postów, która pomaga generować nowy ruch bez konieczności tworzenia nowych treści.
To narzędzie zostało stworzone, aby pomóc Ci utrzymywać stałą aktywność w mediach społecznościowych bez konieczności poświęcania na to całego czasu. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na działania, które są dla Ciebie na prawdę ważne.

CENNIK

STREFA INFOGRAFIKA
Pamiętaj, że na sukces w projektach nie wpływają tylko i wyłącznie narzędzia, ale przede wszystkim treści, które z ich użyciem dostarczasz. Zapraszam Cię do STREFY INFOGRAFIKA, dzięki której zaczniesz projektować skuteczne i angażujące infografiki pod swoje projekty i media społecznościowe.

ZOBACZ RAPORT

Zapraszam Cię do zobaczenia raportu zawierającego porównanie najbardziej popularnych aplikacji do zarządzania treściami w mediach społecznościowych. Zyskaj dostęp do pliku xls i podejmij dobrą decyzję, które narzędzie jest dla Ciebie najlepsze.

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!