To unikatowe w Polsce wydarzenie dedykowane wszystkim pasjonatom informacji bez względu na sektor gospodarki – od biznesu, nauki, przez NGO, aż po sektor publiczny. Jest to wydarzenie łączące praktyków informacji z wielu obszarów; od nauki przez dziennikarstwo aż po biznes. Organizatorami są Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji (SPI) oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego (IINiB UJ). W trzech edycjach, jakie odbyły się do tej pory łącznie wzięło udział ponad 500 osób.

Konferencja – Warsztat Pracy Infobrokera 4.0

POLSKA / Kraków

28-29 Maja 2019r.

Spotkanie stacjonarne

Organizatorzy obecnie uruchamiają nabór prelegentów na IV Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 4.0. Przewidziano 3 sekcje tematyczne:
– Źródła informacji,
– Techniki pracy,
– Narzędzia i aplikacje

Jeśli jesteś praktykiem na co dzień pracującym z informacją, zajmujesz się zarządzaniem informacją, researchem, bezpieczeństwem informacji albo opracowaniem i gromadzeniem informacji to w ramach tej konferencji masz okazję podzielić się swoją wiedzą.

Twoje audytorium to około 200 osób z całej Polski, takich jak Ty praktyków. Ideą konferencji i organizatorów jest wymiana wiedzy między biznesem, nauką i administracją publiczną.

Jeśli chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem, uchylić rąbka tajemnicy własnego warsztatu związanego z wyszukiwaniem, gromadzeniem, opracowaniem lub wizualizacją informacji i danych to koniecznie zgłoś swoje wystąpienie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zgłoszenie w formie:

  • imię i nazwisko,
  • telefon i e-mail,
  • firma/organizacja,
  • temat wystąpienia

Powyższe dane należy wysłać na adres spi@spi.org.pl

Zgłoszenia można przesyłać do 15 kwietnia. Więcej informacji znajdziesz na wybranych kanałach social media i stronie konferencji:

 

Pozdrawiam kreatywnie,

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!