W grupie Infografika Polska ostatni miesiąc roku 2020 poświęcamy na fundamenty infografiki. Prawdziwa infografika to „wizualna opowieść”. Co to oznacza i jak w takim razie podejść do projektowania przez pryzmat wizualnej opowieści? Tego dowiesz się z serii postów, które będą pojawiały się w grudniu w Grupie Infografika Polska. 

Co? Grudzień 2020 z infografiką
Gdzie? Grupa Infografika Polska
Kiedy? od 1 – 31 grudnia 2020 

INSPIRACJE Z INFOGRAFIKĄ

Pierwsza połowa grudnia będzie poświęcona na przegląd infografik najlepszych zespołów projektowych. Dzięki temu będziesz mógł doświadczyć na sobie siły wizualnych opowieści. Poznasz także przykłady profesjonalnych infografik dziennikarskich.

ZASADY PROJEKTOWE

Druga część grudnia będzie poświęcona na zasady i inspiracje projektowe. Poznasz również kolejność projektową. Dowiesz się w jaki sposób myśleć i projektować, aby Twoja realizacja stała się wizualną opowieścią. Każdy element infografiki jest jak słowo, które dopełnia Twoją opowieść. Jeśli nie wiesz co masz przekazać, nie jesteś w stanie zaprojektować skutecznej infografiki

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić naszej grupy zapraszam Cię do dołączenia. Znajdziesz ją wpisując w okno wyszukiwarki Facebook: Grupa Infografika Polska. Możesz również dołączyć korzystając z opcji poniżej.

 

Zgłębiaj tajniki skutecznej infografiki i dołącz do ekosystemu wzajemnego wsparcia i wzrostu.

Pozdrawiam kreatywnie,

Anita Bednarczyk

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!