Grupa Infografika Polska to przestrzeń wsparcia dla pasjonatów infografiki pełna inspiracji i wiedzy. Celem grupy jest bieżąca wymiana doświadczeń projektowych i wspólna inspiracja przy codziennej pracy projektowej. W grupie znajdziesz odpowiedzi na pytania projektowe i nawiążesz nowe znajomości. A co dokładnie znajdziesz w naszej grupie? 

Szkolenia online z infografiki

Będąc uczestnikiem grupy masz możliwość pozyskiwać wiedzę z zakresu infografiki produktowej, ilustracyjnej, abstrakcyjnej, figuratywnej, narracyjnej, eksploracyjnej, dziennikarskiej i marketingowej.

Narzędzia infografika

Co tydzień pojawia się post, w którym wymieniamy się narzędziami pomocnymi w pracy infografika. Dzięki temu będziesz na bieżąco z aktualnościami pod względem programów i ciekawych rozwiązań technicznych.

Inspiracje liderów infografiki

Są to cytaty liderów branży infografiki, grafiki informacyjnej i wizualizacji danych. Pojawiają się tu również inspiracje od liderów opinii i pokrewnych branż: marketingu i content marketingu. Znajdziesz tutaj opinie polskich infografików i członków naszej grupy. 

 

Praktyka infografika

Cyklicznie pojawia się post, w którym wymieniamy się praktycznymi aspektami pracy infografika. Czasami jest to szkolenie, które sobie wzajemnie polecamy. Pojawiają się również filmy wideo, w których są omawiane wyzwania w projektowaniu infografiki.

Twoje wyzwanie projektowe

Każdego dnia możesz wstawić post z hashtagiem #MojeWyzwanie. To również idealna okazja do zebrania informacji zwrotnych i opinii od uczestników grupy.

 

ZASOBY GRUPY

Spis materiałów grupy

Ten dokument zawiera wykaz wszystkich materiałów, które pojawiają się w naszej grupie w formie szkoleń wideo. Dzięki temu jednym kliknięciem możesz dotrzeć do materiału, który Cię interesuje.

Narzędzia infografika

Plik zawiera listę narzędzi, które są polecane przez uczestników naszej społeczności. Dokument  stanowi bazę sprawdzonych narzędzi. Dostęp zyskasz po dołączeniu do grupy Facebook.

Słownik pojęć infografika

Słownik pojęć infografika zawiera wyjaśnienie pojęć, które są używane przez specjalistów tej branży. Słownik jest na bieżąco aktualizowany. Dostęp zyskasz po dołączeniu do grupy Facebook.

SPOŁECZNOŚĆ GRUPY

Anita Bednarczyk
Założycielka projektu Infografika Polska
Grupa Infografika Polska

 

Aneta Kaniak
Trenerka rozwoju osobistego
Autorka książki Mamo Działaj

Anna Milewska Rodriguez
Niezależny Ekspert Nieruchomości w Hiszpanii

 

Ewa Ostarek
Trener Języka Angielskiego
Akademia Lektora Online

Ewa Stępień-Wyród
Visual storyteller

 

Jolanta Ambrożewicz
Mentor marketingu interakcyjnego

 

3

Stań się częścią naszego ekosystemu i dołącz do Grupy Infografika Polska!

Zgłębiaj z nami tajniki skutecznej infografiki. Grupa to ekosystem wzajemnego wsparcia i wzrostu. To kreatywna przestrzeń pełna inspiracji, wiedzy i pasji. Po prostu sprawdź i dołącz do nas!

Pozdrawiam kreatywnie,

Anita Bednarczyk

l

Widzisz błąd w artykule? Zostań naszym bohaterem i poinformuj o tym!